Говорим на русском языке
0 0

תנאי שימוש באתר

מבוא

1. אתר האינטרנט www.bathboutique.co.il משמש כאתר סחר אלקטרוני לרכישת מוצרים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט ישראל.

2. באתר זה רשאים להשתמש בני 18 ומעלה, בעלי כתובת מגורים בישראל, אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל.

3. גלישה באתר האינטרנט ו\או רכישת המוצרים המוצעים למכירה בו ו\או רכישה באמצעות הטלפון מהווים את הסכמת המשתמש לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון. אם אינך מסכים לתנאי תקנון זה, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.

מכירות – כללי

אתר האינטרנט www.bathboutique.co.il (להלן, ‘החנות’) מאפשר לך לרכוש מוצרים שונים באמצעות החנות, בדרך קלה נוחה ומהירה

שיטת המכירה בחנות

במכירה בחנות מוצעים מוצרים שמחירם ידוע מראש.

הליך המכירה יתבצע בתנאים כדלקמן:

1. החנות מציגה רשימת מוצרים לרבות כל הפרטים אודות למוצר המוצע למכירה ואת המחיר כפי שנקבע מראש. החנות שומרת את הזכות לשנות את מחירי המוצרים בכל עת. המכירה הינה עד גמר המלאי.

2. על כל לקוח\ה לבחור ולמסור את פרטי כרטיס האשראי בחנות עצמה.

3. השלמת תהליך המכירה מותנה באישור ואימות העסקה באמצעות דוא”ל של הרוכש\ת בתוך 2 ימי עסקים מביצוע ההזמנה ו\או טלפונית (במקרה ולרוכש אין כתובת דוא”ל), ובכך שהמוצר המבוקש קיים במלאי החנות בעת השלמת הליך המכירה. במידה והמוצר אינו במלאי, תודיע החנות ללקוח תוך יום עסקים אחד וזה יוכל לבטל את העסקה.

ביטול עסקה

1. הלקוח\ה רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981.

2. ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר או החשבונית, לפי המאוחר מביניהם.

3. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה, אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול של 5% מסכום העסקה או 100 ש”ח, הנמוך מביניהם. המוצר יוחזר על חשבון הצרכן.

4. בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטוח, והמוצר יוחזר על חשבון החברה.

5. המוצר יוחזר באריזתו המקורית ככל שהדבר אפשרי.

6. לחברה הזכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר.

7. החברה תמסור לצרכן עותק של הודעת ביטול החיוב במסר העסק לחברת האשראי.

8. סייגים לביטול זכות: לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן, לרבות מקלחונים בהתאמה אישית, וכן מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול אשר הצרכן פתח את אריזתם המקורית.

9. החברה לא תידרש לפצות את הצרכן במקרים הבאים:

9. א. נפלה טעות קולמוס, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר.

9. ב. ארעה תקלה בתקשורת ו\או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין.

9. ג. במקרה של כוח עליון, פעולת מלחמה, איבה, טרור ו\או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין.

10. אין ביטול עסקה למוצרים הנמצאים בחיסול מלאי

אספקה ותנאי משלוח

1. החנות ו\או הספקים ידאגו לאספקת המוצר או השרות שנרכש באתר, פרט למקלחונים, לכתובת שהוקלדה בדף הרכישה, תוך 10 ימי עסקים ממועד הרכישה, אלא אם צוין אחרת בעמוד המוצר. מקלחונים יסופקו לביתו של הלקוח תוך 21 ימי עסקים מרגע מדידת המקלחון בבית הלקוח, פרט לאזורים חריגים (דרום לבאר שבע, צפונית לכינרת ורמת הגולן, מעבר לקו הירוק), בהם יסופק המקלחון תוך 28 ימי עסקים. אספקת מקלחונים תיעשה בתאום מראש בין הלקוח למתקין.

2. החנות ו\או הספקים יפעלו בכדי לספק את המוצרים הנקובים בדף המכירות, וזאת בכפוף לתשלום מלא באמצעות כרטיס אשראי. החנות ו\או הספקים לא יהיו אחראים לאיחור בביצוע הספקת המוצר במקרים הבאים:

2. א. כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצב חרום ונזקי טבע.

2. ב. שביתה אצל הספקים של הסחורות הדרושים לייצור ו\או הובלת המוצרים.

2. ג. כל סיבה שאינה בשליטת החברה.

2.ד. מחסור מוצר במלאי

2.ה. אזורים מרוחקים 100 ק”מ מהמרכז

3. באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית, החנות ו\או הספק יהיו רשאים לספק את המוצרים במקום סמוך ומקובל וזאת בתאום מראש עם הלקוח.

4. זמני אספקת המוצרים ו\או השירותים המצוינים בדף המכירה מתייחסים רק ימי עסקים: יומי א’-ה’, לא כולל ערבי חג וימי חג.

5. זמן אספקה בתקופה של חגים יכול להיות ארוך מהרגיל

6. דמי משלוח עד הבית 35 ש”ח. דמי משלוח למוצרים מעל 3 ק”ג בהתאם למוצר.

7. קיימת תוספת תשלום למשלוח מוצרים מעל 3 ק”ג לאזורים מרוחקים.

8. איחור אספקה של 10 ימי עסקים לא נחשבת לאיחור.

מקלחונים

1. החנות ראשית לעדכן את הצעת המחיר למקלחון לאחר המדידה במידה ויתברר כי יש צורך בהתאמות ו/או שינויים במקלחון עקב מידע חלקי שהתקבל מהלקוח.

ארונות אמבטיה

עיצוב ארונות האמבטיה הוא לא עניין של מה בכך ובייחוד לאור מגבלות רבות הנובעות מחללים שונים ולעיתים אף קטנים. עניין מהותי זה דורש התייחסות מקצועית בכל הנוגע לבחירת ארון האמבטיה או המקלחון לרבות בדיקת גודלם באופן המדויק ביותר.
כאשר מבצעים מדידה מסוג זה לא מספיק למדוד אורך ורוחב ויש לקחת בחשבון מרכיבים נוספים המשפיעים על הצבת מיקום הארון.
זו הסיבה שאנו דוגלים במתן השירות הטוב ביותר והמקצועי ביותר תוך הסתכלות רחבה על כל שלבי תכנון חדר האמבטיה ובחינת צרכי הלקוח.
בדיוק בשביל זה אנו מספקים שירותי ייעוץ התאמה וביצוע מדידות באמצעות אנשים המקצוע הטובים ביותר והכל בעלות סמלית בטרם בחירת המוצר והתקנתו.
יובהר כי שירות זו אינו מחייב אך מומלץ ביותר שכן ככל שהלקוח ייבחר לבצע את המדידות בעצמו בטרם ההתקנה ההשלכות של מדידה שגויה יהיו באחריותו בלבד.
יחד עם זאת ככל שהמוצר יוזמן על ידי הלקוח על פי המדידות שהוא ביצע אנו נאפשר, בזכות אנשינו המקצועיים, לבצע התאמות של המוצר בבית הלקוח בתוספת עלות עבודה ובתוספת עלות הרכיבים הדרושים להתאמה במידת הצורך.

אחריות

2 שנות אחריות על צנרת: האחריות חלה על נזילות בצנרת ושברים בגוף שנגרמו עקב פגם בייצור בלבד. האחריות לא חלה במקרה של שימוש לא נכון במוצר או חבלה.
2 שנות אחריות על הואקום: האחריות חלה על חלודה בגוף המוצר בלבד. האחריות לא חלה במקרה של שימוש לא נכון במוצר כגון חומרי ניקוי מחמצנים או חבלה.
5 שנות אחריות על המנגנון בפאנלים: האחריות חלה במקרה והמנגנון לא מעביר מצבים כמו שצריך. לא יינתן שירות החלפת מנגנון בבית הלקוח.
5 שנות אחריות על הנפחות: האחריות חלה על חלודה וקורוזיה הנגרמות מניקוי לא נכון כגון חומרי ניקוי מחמצנים.
10 שנות אחריות על הפרזול: האחריות חלה על חלודה וקורוזיה. האחריות לא תחול במקרים של שימוש בחומרי ניקוי מחמצנים, חבלה או שימוש במוצר שלא לייעודו.
שנת אחריות אחת על מראות: האחריות חלה על חלודה בגוף המוצר. האחריות לא חלה במקרה של שימוש בחומרי ניקוי מחמצנים או חבלה.
אחריות על מוצרי חמת: לכל ברז תקופת אחריות שונה. לקבלת שירות לברזים יש להתקשר למספר 03-6344445.
על מנת לממש את האחריות על מוצר פגום, יש לשלוח את המוצר לבוטיק לאמבט ב-כצנלסון 138, גבעתיים. במידה והבקשה נמצאה מוצדקת על פי תקנון זה, ישלח מוצר חלופי והלקוח יזוכה על המשלוח.
שירות תיקון מקלחונים הינו בבית הלקוח בלבד.
וויתור על שירותי התקנה של מקלחונים וארונות אמבטיה מבטל אחראיות על המוצרים.
אחריות על אסלות לא כולל הכיסוי (מושב).

*בוטיק לאמבט עושה כמיטב יכולתה להבטיח שכל מוצריה יהיו תקינים ובאיכות הגבוהה ביותר. יחד עם זאת יתכנו מקרים בהם קיים פגם כלשהו במוצר. במרקה כזה זכאי הרוכש לפנות לחברה ולהתריע על הפגם. החברה תבדוק את התלונה ותהיה רשאית להחליף את המוצר הפגום במוצר זהה, או לזכות את הקונה בסך התמורה ששולמה על המוצר לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה. בוטיק לאמבט לא תהיה אחראית לכל נזק שעלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי הולם או שגוי במוצריה וכן במקרים של בלאי סביר משימוש.

אבטחת מידע ופרטיות בחנות

החנות מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוח הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לממש את רכישת המוצר.

 

0
    0
    סל קניות
    סל הקניות שלך ריקחזרה לחנות
      דילוג לתוכן